Register
|
Login
ΑΡΧΙΚΗ
ΨΗΦΙΑΚΟ ΑΡΧΕΙΟ
ΕΥΡΕΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ / ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ
ΡΕΚΟΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
ΕΥΡΕΣΗ ΟΜΑΔΩΝ
ΕΥΡΕΣΗ ΑΓΩΝΩΝ
ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
Friendly matches
2022-2023
2021-2022
30th Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
1st AEGEAN Tournament
TEAMS
STANDINGS
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ
2022-2023
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ U15 BOYS
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ U15 GIRLS
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
29th Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
32th AEGEAN Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
2nd 'Vasso Beskaki' Women International Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
31th AEGEAN Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAMSTATS
1st 'Vasso Beskaki' Women International Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
2023-2024
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ELITE LEAGUE ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
W RISING STARS
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
RISING STARS U18
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΟΠΑΠ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ NATIONAL LEAGUE 1
ΑΓΩΝΕΣ NATIONAL LEAGUE 2
ΑΓΩΝΕΣ 2ης ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ Unicef Trophy
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΠΑΠ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ NATIONAL LEAGUE 1
ΟΠΑΠ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ U21
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
2022-2023
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ELITE LEAGUE ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / Play Outs
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
RISING STARS U18
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2021-2022
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
RISING STARS U18
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2020-2021
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2019-2020
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2018-2019
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2017-2018
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΟΜΑΔΙΚΑ
X
ΑΡΧΙΚΗ
ΨΗΦΙΑΚΟ ΑΡΧΕΙΟ
ΕΥΡΕΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ / ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ
ΕΥΡΕΣΗ ΟΜΑΔΩΝ
ΕΥΡΕΣΗ ΑΓΩΝΩΝ
ΡΕΚΟΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
Friendly matches
2022-2023
2021-2022
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ
2022-2023
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ U15 BOYS
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ U15 GIRLS
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
32th AEGEAN Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
31th AEGEAN Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAMSTATS
30th Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
29th Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
2nd 'Vasso Beskaki' Women International Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
1st 'Vasso Beskaki' Women International Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
1st AEGEAN Tournament
TEAMS
STANDINGS
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
2023-2024
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ELITE LEAGUE ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
W RISING STARS
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
RISING STARS U18
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΟΠΑΠ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ NATIONAL LEAGUE 1
ΑΓΩΝΕΣ NATIONAL LEAGUE 2
ΑΓΩΝΕΣ 2ης ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ Unicef Trophy
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΠΑΠ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ NATIONAL LEAGUE 1
ΟΠΑΠ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ U21
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
2022-2023
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ELITE LEAGUE ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / Play Outs
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
RISING STARS U18
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2021-2022
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
RISING STARS U18
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2020-2021
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2019-2020
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2018-2019
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2017-2018
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΑΡΧΙΚΗ
+
ΨΗΦΙΑΚΟ ΑΡΧΕΙΟ
ΕΥΡΕΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ / ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ
ΕΥΡΕΣΗ ΟΜΑΔΩΝ
ΕΥΡΕΣΗ ΑΓΩΝΩΝ
ΡΕΚΟΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
-
ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
+
Friendly matches
2022-2023
2021-2022
+
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ
+
2022-2023
+
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ U15 BOYS
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
+
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ U15 GIRLS
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
+
32th AEGEAN Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
-
31th AEGEAN Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAMSTATS
+
30th Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
+
29th Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
+
2nd 'Vasso Beskaki' Women International Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
+
1st 'Vasso Beskaki' Women International Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
+
1st AEGEAN Tournament
TEAMS
STANDINGS
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
+
2023-2024
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ELITE LEAGUE ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
+
W RISING STARS
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
RISING STARS U18
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΟΠΑΠ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ NATIONAL LEAGUE 1
ΑΓΩΝΕΣ NATIONAL LEAGUE 2
ΑΓΩΝΕΣ 2ης ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ Unicef Trophy
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
+
ΟΠΑΠ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ NATIONAL LEAGUE 1
+
ΟΠΑΠ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ U21
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
+
2022-2023
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ELITE LEAGUE ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / Play Outs
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
+
RISING STARS U18
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
2021-2022
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
+
RISING STARS U18
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
2020-2021
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
2019-2020
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
2018-2019
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
2017-2018
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΟΜΑΔΙΚΑ
Scorers: 31th AEGEAN Acropolis Tournament (2022)
Pts / Commulated Stats
Pts / Average Stats
2pts / Commulated Stats
2pts / Average Stats
3pts / Commulated Stats
3pts / Average Stats
Free Throws / Commulated Stats
Free Throws / Average Stats
Field Goals / Commulated Stats
Field Goals / Average Stats
Fouls / Commulated Stats
Fouls / Average Stats
Fouls On / Commulated Stats
Fouls On / Average Stats
Defensive Rebounds / Commulated Stats
Defensive Rebounds / Average Stats
Offensive Rebounds / Commulated Stats
Offensive Rebounds / Average Stats
Rebounds / Commulated Stats
Rebounds / Average Stats
Assists / Commulated Stats
Assists / Average Stats
Steals / Commulated Stats
Steals / Average Stats
Blocks / Commulated Stats
Blocks / Average Stats
Turnovers / Commulated Stats
Turnovers / Average Stats
Ranking / Commulated Stats
Ranking / Average Stats
Points
1.
SHENGELIA TORNIKE
GEORGIA
60
2.
OSMAN CEDI
TURKEY
54
3.
KORKMAZ FURKAN
TURKEY
53
4.
MAMUKELASHVILI ALEXANDRER
GEORGIA
46
5.
DORSEY TYLER
HELLAS
45
6.
ANTETOKOUNMPO KOSTAS
HELLAS
40
7.
SOKOLOWSKI MICHAL
POLAND
40
8.
SHERMADINI GIORGI
GEORGIA
38
9.
SENGUN ALPEREN
TURKEY
36
10.
SLOUKAS KONSTANTINOS
HELLAS
35
11.
PONITKA MATUESZ MICHAL
POLAND
34
12.
CEL AARON
POLAND
31
13.
MICHALAK MICHAL
POLAND
29
14.
BALCEROWSKI ALEKSANDER ROMAN
POLAND
27
15.
HAZER SEHMUZ
TURKEY
25
16.
ANDRONIKASHVILI RATI
GEORGIA
25
17.
ANTETOKOUNMPO GIANNIS
HELLAS
24
18.
McFADDEN THADDUS
GEORGIA
24
19.
OLEJNICZAK DOMINIK
POLAND
23
20.
MAHMUTOGLU MELIH
TURKEY
22
21.
GARBACZ JAKUB
POLAND
22
22.
LARENTZAKIS GIANNOULIS
HELLAS
20
23.
PAPAPETROU IOANNIS
HELLAS
18
Points
24.
CALATHES NICK
HELLAS
18
25.
PAPANIKOLAOU KONSTANTINOS
HELLAS
16
26.
BURJANADZE BEKA
GEORGIA
16
27.
KASELAKIS LEONIDAS
HELLAS
15
28.
ANTETOKOUNMPO THANASIS
HELLAS
15
29.
SANADZE DUDA
GEORGIA
14
30.
KOLENDA LUKASZ
POLAND
14
31.
BITIM ONURALP
TURKEY
14
32.
TUNCER A.BUGRAHAN
TURKEY
14
33.
LARKIN DESHANE DAVIS
TURKEY
12
34.
SANLI SERTAC
TURKEY
12
35.
LOUNTZIS MICHALIS
HELLAS
11
36.
SAYBIR YIGITCAN
TURKEY
11
37.
KOLENDA MICHAL
POLAND
10
38.
AGRAVANIS DIMITRIOS
HELLAS
8
39.
OSMANI ERCAN
TURKEY
8
40.
DZIEWA ALEKSANDER
POLAND
8
41.
ZYSKOWSKI JAROSLAW
POLAND
7
42.
SCHENK JAKUB
POLAND
7
43.
TSINTSADZE GEORGE
GEORGIA
6
44.
KABACA SADIK EMIR
TURKEY
6
45.
GONTIKAS KONSTANTINOS
HELLAS
5
46.
BEKAURI BEKA
GEORGIA
2