Register
|
Login
ΑΡΧΙΚΗ
ΨΗΦΙΑΚΟ ΑΡΧΕΙΟ
ΕΥΡΕΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ / ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ
ΡΕΚΟΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
ΕΥΡΕΣΗ ΟΜΑΔΩΝ
ΕΥΡΕΣΗ ΑΓΩΝΩΝ
ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
Friendly matches
2023-2024
2022-2023
2021-2022
30th Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
1st 'Vasso Beskaki' Women International Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
33th AEGEAN Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
29th Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ
2022-2023
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ U15 BOYS
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ U15 GIRLS
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
32th AEGEAN Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
3rd 'Vasso Beskaki' Women International Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
1st AEGEAN Tournament
TEAMS
STANDINGS
31th AEGEAN Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAMSTATS
2nd 'Vasso Beskaki' Women International Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
2023-2024
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ELITE LEAGUE ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
W RISING STARS
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
RISING STARS U18
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΟΠΑΠ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ NATIONAL LEAGUE 1
ΑΓΩΝΕΣ NATIONAL LEAGUE 2
ΑΓΩΝΕΣ 2ης ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ Unicef Trophy
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΠΑΠ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ NATIONAL LEAGUE 1
ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΟΔΟΥ NATIONAL LEAGUE 1
ΟΠΑΠ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ U21
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2022-2023
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ELITE LEAGUE ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / Play Outs
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
RISING STARS U18
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2021-2022
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
RISING STARS U18
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2020-2021
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2019-2020
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2018-2019
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2017-2018
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΟΜΑΔΙΚΑ
X
ΑΡΧΙΚΗ
ΨΗΦΙΑΚΟ ΑΡΧΕΙΟ
ΕΥΡΕΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ / ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ
ΕΥΡΕΣΗ ΟΜΑΔΩΝ
ΕΥΡΕΣΗ ΑΓΩΝΩΝ
ΡΕΚΟΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
Friendly matches
2023-2024
2022-2023
2021-2022
33th AEGEAN Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
32th AEGEAN Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
31th AEGEAN Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAMSTATS
30th Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
29th Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
3rd 'Vasso Beskaki' Women International Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
2nd 'Vasso Beskaki' Women International Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
1st 'Vasso Beskaki' Women International Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ
2022-2023
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ U15 BOYS
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ U15 GIRLS
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
1st AEGEAN Tournament
TEAMS
STANDINGS
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
2023-2024
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ELITE LEAGUE ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
W RISING STARS
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
RISING STARS U18
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΟΠΑΠ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ NATIONAL LEAGUE 1
ΑΓΩΝΕΣ NATIONAL LEAGUE 2
ΑΓΩΝΕΣ 2ης ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ Unicef Trophy
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΠΑΠ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ NATIONAL LEAGUE 1
ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΟΔΟΥ NATIONAL LEAGUE 1
ΟΠΑΠ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ U21
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2022-2023
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ELITE LEAGUE ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / Play Outs
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
RISING STARS U18
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2021-2022
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
RISING STARS U18
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2020-2021
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2019-2020
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2018-2019
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2017-2018
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΑΡΧΙΚΗ
+
ΨΗΦΙΑΚΟ ΑΡΧΕΙΟ
ΕΥΡΕΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ / ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ
ΕΥΡΕΣΗ ΟΜΑΔΩΝ
ΕΥΡΕΣΗ ΑΓΩΝΩΝ
ΡΕΚΟΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
+
ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
+
Friendly matches
2023-2024
2022-2023
2021-2022
+
33th AEGEAN Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
+
32th AEGEAN Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
+
31th AEGEAN Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAMSTATS
+
30th Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
+
29th Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
+
3rd 'Vasso Beskaki' Women International Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
+
2nd 'Vasso Beskaki' Women International Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
+
1st 'Vasso Beskaki' Women International Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
+
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ
+
2022-2023
+
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ U15 BOYS
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
+
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ U15 GIRLS
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
+
1st AEGEAN Tournament
TEAMS
STANDINGS
-
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
-
2023-2024
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ELITE LEAGUE ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
+
W RISING STARS
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
RISING STARS U18
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΟΠΑΠ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ NATIONAL LEAGUE 1
ΑΓΩΝΕΣ NATIONAL LEAGUE 2
ΑΓΩΝΕΣ 2ης ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ Unicef Trophy
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
+
ΟΠΑΠ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ NATIONAL LEAGUE 1
ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΟΔΟΥ NATIONAL LEAGUE 1
+
ΟΠΑΠ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ U21
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
-
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
2022-2023
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ELITE LEAGUE ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / Play Outs
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
+
RISING STARS U18
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
2021-2022
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
+
RISING STARS U18
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
2020-2021
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
2019-2020
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
2018-2019
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
2017-2018
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΟΜΑΔΙΚΑ
Σκόρερς: Τελική φάση πανελλήνιου πρωταθλήματος νεανίδων (2023-2024)
Πόντοι / Συνολικά
Πόντοι / Μεσοι όροι
Δίποντα / Συνολικά
Δίποντα / Ποσοστό
Τρίποντα / Συνολικά
Τρίποντα / Ποσοστό
Βολές / Συνολικά
Βολές / Ποσοστό
Εντός πεδιάς / Συνολικά
Εντός πεδιάς / Ποσοστό
Φάουλ / Συνολικά
Φάουλ / Μέσος Όρος
Φάουλ Υπέρ / Συνολικά
Φάουλ Υπέρ / Μέσος Όρος
Αμυντικά Ριμπάουντς / Συνολικά
Αμυντικά Ριμπάουντς / Μέσος Όρος
Επιθετικά Ριμπάουντς / Συνολικά
Επιθετικά Ριμπάουντς / Μέσος Όρος
Ριμπάουντς / Συνολικά
Ριμπάουντς / Μέσος Όρος
Ασίστ / Συνολικά
Ασίστ / Μέσος Όρος
Κλεψίματα / Συνολικά
Κλεψίματα / Μέσος Όρος
Κοψίματα / Συνολικά
Κοψίματα / Μέσος Όρος
Λάθη / Συνολικά
Λάθη / Μέσος Όρος
Αξιολόγηση / Συνολικά
Αξιολόγηση / Μέσος Όρος
Ριμπάουντς συνολικά
1.
ΣΙΟΥΜΟΥΡΕΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 ΑΣ
63
2.
ΣΥΡΠΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
56
3.
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣΓ
51
4.
ΜΗΛΙΑΡΑ ΕΛΕΝΗ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
49
5.
ΛΑΓΩΝΙΚΑΚΗ ΑΝΝΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
49
6.
ΜΠΑΤΣΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
48
7.
ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
46
8.
ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΜΑΡΙΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
45
9.
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
42
10.
ΤΣΟΥΜΠΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΟΚ
38
11.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
37
12.
ΛΙΑΝΟΥΔΗ ΜΥΡΤΩ
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣΓ
36
13.
ΤΟΠΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
34
14.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΟΚ
31
15.
ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
30
16.
ΠΟΛΥΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 ΑΣ
30
17.
ΣΟΥΛΟ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
30
18.
ΤΖΑΝΕΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
29
19.
ΧΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
29
20.
ΠΑΤΣΙΑΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
27
21.
ΠΑΠΑΖΗΣΗ-ΙΩΝΑ ΣΟΦΙΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
25
22.
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΟΚ
25
23.
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
23
24.
ΛΙΛΗ ΕΥΔΟΞΙΑ
ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΟΚ
23
25.
ΣΑΚΙΤΑ ΙΟΥΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
21
26.
ΑΡΣΕΝΙΑΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣΓ
21
27.
SEGURA DIAZ LARRAURI MAR
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣΓ
20
28.
ΝΤΑΙΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 ΑΣ
20
29.
ΓΚΟΥΜΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
20
30.
ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
20
31.
ΦΟΥΣΤΕΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
19
32.
ΣΤΟΛΙΓΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΡΟΥΜΠΙΝΗ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
18
33.
ΤΣΙΝΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
17
34.
ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
17
35.
ΜΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣΓ
16
36.
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΑΘΗΝΑ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
16
37.
ΧΑΛΕΠΑΚΗ ΧΡΥΣΑ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
16
38.
ΒΙΓΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ-ΜΑΡΙΑ
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣΓ
16
39.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΑ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
16
40.
ΠΑΝΤΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
15
41.
ΡΑΠΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 ΑΣ
15
42.
ΓΕΩΡΓΑΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
14
43.
ΜΗΤΡΑΛΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 ΑΣ
14
44.
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ
ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΟΚ
13
45.
ΚΟΤΟΠΟΥΛΗ ΜΑΡΙΝΑ-ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 ΑΣ
12
46.
ΓΕΩΡΓΙΝΗ ΟΥΡΑΝΙΑ
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣΓ
12
47.
ΘΕΟΔΟΣΟΥΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
12
Ριμπάουντς συνολικά
48.
ΜΑΚΡΑΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
12
49.
ΦΙΛΝΤΙΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΝΑ
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣΓ
11
50.
ΣΑΚΚΟΡΑΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
11
51.
ΚΟΦΙΝΑ ΕΛΕΝΗ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
11
52.
ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
11
53.
ΣΑΜΙΤΑ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
10
54.
ΚΑΡΑΣΤΑΘΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 ΑΣ
10
55.
ΣΠΥΡΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
9
56.
ΚΑΖΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
9
57.
ΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΣΩΤΗΡΙΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
9
58.
ΔΙΑΓΟΥΠΗ ΤΣΑΠΑΛΙΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣΓ
8
59.
ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΜΑΡΙΑ
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣΓ
8
60.
ΜΙΧΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑ
ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΟΚ
8
61.
ΛΙΤΣΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
7
62.
ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
7
63.
ΣΑΡΡΗ ΜΥΡΣΙΝΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
6
64.
ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
6
65.
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
6
66.
ΜΠΑΣΔΕΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 ΑΣ
6
67.
ΣΟΥΡΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΟΚ
6
68.
ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗ ΕΜΜΕΛΕΙΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
6
69.
ΜΑΝΤΖΙΩΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
6
70.
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
5
71.
ΖΑΦΕΙΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
5
72.
ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
5
73.
ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑ
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣΓ
4
74.
ΤΣΟΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΟΛΕΤΤΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 ΑΣ
4
75.
ΖΗΝΤΖΙΟΒΑ ΜΑΡΙΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
4
76.
ΚΑΡΑΠΑΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΧΡΥΣΙΝΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
4
77.
ΜΠΟΥΖΙΑΝΗ ΕΛΠΙΔΑ
ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΟΚ
4
78.
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΟΚ
4
79.
ΜΠΑΜΠΑΝΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
3
80.
ΤΣΙΡΟΓΙΩΡΓΗ ΧΡΥΣΗΙΔΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
3
81.
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
3
82.
ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΑΡΕΤΗ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
2
83.
ΟΜΟ ΟΛΓΑ-ΙΒΙΕ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
2
84.
ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΑΘΗΝΑ
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣΓ
2
85.
ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΠΟΛΥΞΕΝΗ
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣΓ
1
86.
ΚΑΠΕΤΑΝΙΚΟΛΑ ΣΜΑΡΑΓΔΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
1
87.
ΤΣΙΜΠΡΙΜΑΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
1
88.
ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗ ΜΑΡΙΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
1
89.
ΒΑΡΛΟΚΩΣΤΑ ΜΥΡΤΩ-ΣΟΦΙΑ
ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΟΚ
1
90.
ΜΑΧΑΙΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΟΚ
1
91.
ΚΟΣΜΑΔΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
1
92.
ΣΔΡΟΛΙΑ ΕΜΜΕΛΕΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 ΑΣ
1
93.
ΔΙΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
1
94.
ΣΤΡΑΓΚΑ ΕΛΕΝΗ
ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΟΚ
1