Register
|
Login
ΑΡΧΙΚΗ
ΨΗΦΙΑΚΟ ΑΡΧΕΙΟ
ΕΥΡΕΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ / ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ
ΡΕΚΟΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
ΕΥΡΕΣΗ ΟΜΑΔΩΝ
ΕΥΡΕΣΗ ΑΓΩΝΩΝ
ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
Friendly matches
2023-2024
2022-2023
2021-2022
30th Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
1st 'Vasso Beskaki' Women International Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
33th AEGEAN Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
29th Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ
2022-2023
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ U15 BOYS
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ U15 GIRLS
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
32th AEGEAN Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
3rd 'Vasso Beskaki' Women International Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
1st AEGEAN Tournament
TEAMS
STANDINGS
31th AEGEAN Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAMSTATS
2nd 'Vasso Beskaki' Women International Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
2023-2024
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ELITE LEAGUE ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
W RISING STARS
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
RISING STARS U18
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΟΠΑΠ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ NATIONAL LEAGUE 1
ΑΓΩΝΕΣ NATIONAL LEAGUE 2
ΑΓΩΝΕΣ 2ης ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ Unicef Trophy
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΠΑΠ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ NATIONAL LEAGUE 1
ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΟΔΟΥ NATIONAL LEAGUE 1
ΟΠΑΠ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ U21
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2022-2023
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ELITE LEAGUE ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / Play Outs
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
RISING STARS U18
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2021-2022
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
RISING STARS U18
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2020-2021
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2019-2020
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2018-2019
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2017-2018
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΟΜΑΔΙΚΑ
X
ΑΡΧΙΚΗ
ΨΗΦΙΑΚΟ ΑΡΧΕΙΟ
ΕΥΡΕΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ / ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ
ΕΥΡΕΣΗ ΟΜΑΔΩΝ
ΕΥΡΕΣΗ ΑΓΩΝΩΝ
ΡΕΚΟΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
Friendly matches
2023-2024
2022-2023
2021-2022
33th AEGEAN Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
32th AEGEAN Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
31th AEGEAN Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAMSTATS
30th Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
29th Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
3rd 'Vasso Beskaki' Women International Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
2nd 'Vasso Beskaki' Women International Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
1st 'Vasso Beskaki' Women International Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ
2022-2023
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ U15 BOYS
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ U15 GIRLS
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
1st AEGEAN Tournament
TEAMS
STANDINGS
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
2023-2024
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ELITE LEAGUE ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
W RISING STARS
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
RISING STARS U18
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΟΠΑΠ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ NATIONAL LEAGUE 1
ΑΓΩΝΕΣ NATIONAL LEAGUE 2
ΑΓΩΝΕΣ 2ης ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ Unicef Trophy
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΠΑΠ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ NATIONAL LEAGUE 1
ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΟΔΟΥ NATIONAL LEAGUE 1
ΟΠΑΠ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ U21
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2022-2023
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ELITE LEAGUE ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / Play Outs
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
RISING STARS U18
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2021-2022
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
RISING STARS U18
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2020-2021
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2019-2020
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2018-2019
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2017-2018
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΑΡΧΙΚΗ
+
ΨΗΦΙΑΚΟ ΑΡΧΕΙΟ
ΕΥΡΕΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ / ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ
ΕΥΡΕΣΗ ΟΜΑΔΩΝ
ΕΥΡΕΣΗ ΑΓΩΝΩΝ
ΡΕΚΟΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
+
ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
+
Friendly matches
2023-2024
2022-2023
2021-2022
+
33th AEGEAN Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
+
32th AEGEAN Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
+
31th AEGEAN Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAMSTATS
+
30th Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
+
29th Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
+
3rd 'Vasso Beskaki' Women International Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
+
2nd 'Vasso Beskaki' Women International Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
+
1st 'Vasso Beskaki' Women International Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
+
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ
+
2022-2023
+
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ U15 BOYS
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
+
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ U15 GIRLS
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
+
1st AEGEAN Tournament
TEAMS
STANDINGS
-
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
-
2023-2024
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ELITE LEAGUE ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
+
W RISING STARS
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
RISING STARS U18
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΟΠΑΠ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ NATIONAL LEAGUE 1
ΑΓΩΝΕΣ NATIONAL LEAGUE 2
ΑΓΩΝΕΣ 2ης ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ Unicef Trophy
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
+
ΟΠΑΠ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ NATIONAL LEAGUE 1
ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΟΔΟΥ NATIONAL LEAGUE 1
+
ΟΠΑΠ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ U21
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
-
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
2022-2023
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ELITE LEAGUE ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / Play Outs
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
+
RISING STARS U18
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
2021-2022
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
+
RISING STARS U18
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
2020-2021
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
2019-2020
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
2018-2019
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
2017-2018
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΟΜΑΔΙΚΑ
Σκόρερς: Τελική φάση πανελλήνιου πρωταθλήματος εφήβων (2023-2024)
Πόντοι / Συνολικά
Πόντοι / Μεσοι όροι
Δίποντα / Συνολικά
Δίποντα / Ποσοστό
Τρίποντα / Συνολικά
Τρίποντα / Ποσοστό
Βολές / Συνολικά
Βολές / Ποσοστό
Εντός πεδιάς / Συνολικά
Εντός πεδιάς / Ποσοστό
Φάουλ / Συνολικά
Φάουλ / Μέσος Όρος
Φάουλ Υπέρ / Συνολικά
Φάουλ Υπέρ / Μέσος Όρος
Αμυντικά Ριμπάουντς / Συνολικά
Αμυντικά Ριμπάουντς / Μέσος Όρος
Επιθετικά Ριμπάουντς / Συνολικά
Επιθετικά Ριμπάουντς / Μέσος Όρος
Ριμπάουντς / Συνολικά
Ριμπάουντς / Μέσος Όρος
Ασίστ / Συνολικά
Ασίστ / Μέσος Όρος
Κλεψίματα / Συνολικά
Κλεψίματα / Μέσος Όρος
Κοψίματα / Συνολικά
Κοψίματα / Μέσος Όρος
Λάθη / Συνολικά
Λάθη / Μέσος Όρος
Αξιολόγηση / Συνολικά
Αξιολόγηση / Μέσος Όρος
Εντός πεδίας συνολικά
1.
ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
38
2.
ΠΗΛΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
37
3.
ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
32
4.
ΠΡΕΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ
30
5.
ΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ-ΚΟΣΜΑΣ
ΔΕΚΑ ΑΣ
28
6.
ΠΑΤΡΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΔΕΚΑ ΑΣ
28
7.
ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
26
8.
ΝΤΩΝΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΕ ΣΕΡΡΕΣ
25
9.
ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
23
10.
ΣΟΙΛΕΜΕΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ
22
11.
ΚΟΥΣΤΕΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
21
12.
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
21
13.
ΡΟΖΑΚΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
20
14.
ΣΕΓΚΟΥΡΑ-ΝΤΙΑΘ-ΛΑΡΡΑΟΥΡΙ ΚΟΥΡΡΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
20
15.
ΓΚΟΛΑΝΤΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
19
16.
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
19
17.
ΑΜΠΟΣΗ ΒΕΝΙΑΜΙΝ-ΙΚΕΝΓΚΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
18
18.
ΖΕΡΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
18
19.
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
18
20.
ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΕ ΣΕΡΡΕΣ
16
21.
ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
16
22.
ΠΟΥΝΤΟΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
ΔΕΚΑ ΑΣ
15
23.
ΒΛΑΣΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ
15
24.
ΓΡΟΥΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΕ ΣΕΡΡΕΣ
15
25.
ΚΑΛΛΙΚΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
14
26.
ΚΑΡΑΠΕΠΕΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΕ ΣΕΡΡΕΣ
13
27.
ΦΟΥΚΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
13
28.
ΖΕΥΓΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
13
29.
ΜΩΧΑΜΕΝΤ-ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
13
30.
ΠΑΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
12
31.
ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΕΚΑ ΑΣ
11
32.
ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
11
33.
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ-ΦΟΙΒΟΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
11
34.
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
ΔΕΚΑ ΑΣ
11
35.
ΓΕΩΡΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
10
36.
ΜΠΙΝΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
10
37.
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΔΕΚΑ ΑΣ
10
38.
ΛΑΤΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΕ ΣΕΡΡΕΣ
10
39.
ΔΕΝΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ
10
40.
ΡΑΠΑΝΙ ΧΑΛΙΜ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
10
41.
ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ
10
42.
ΚΕΡΑΜΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΕΚΑ ΑΣ
9
43.
ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
9
44.
ΤΖΙΑΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
9
45.
ΝΤΑΤΣΙΟΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
9
46.
ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
9
47.
ΓΟΥΓΟΥΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΕ ΣΕΡΡΕΣ
9
Εντός πεδίας συνολικά
48.
ΓΙΑΚΑΙ ΠΑΥΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
8
49.
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΦΑΙΔΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
8
50.
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
8
51.
ΛΙΟΣΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
8
52.
ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
8
53.
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΕΚΑ ΑΣ
7
54.
ΒΟΝΤΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
7
55.
ΜΑΝΩΛΙΤΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ
7
56.
ΝΤΑΨΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
6
57.
ΦΤΙΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
6
58.
ΚΟΥΓΙΟΥΜΟΥΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
6
59.
ΧΑΙΔΕΜΕΝΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
5
60.
ΜΠΟΥΡΝΕΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
5
61.
ΧΑΡΤΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΔΕΚΑ ΑΣ
5
62.
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ
5
63.
ΝΑΤΣΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
5
64.
ΣΕΚΕΡΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΔΕΚΑ ΑΣ
4
65.
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΑΘΗΝΑΓΟΡΑΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ
4
66.
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
4
67.
ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
4
68.
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
4
69.
ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΕΚΑ ΑΣ
4
70.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΔΕΚΑ ΑΣ
4
71.
ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
4
72.
ΒΟΚΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
3
73.
ΝΤΟΥΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ
3
74.
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ
3
75.
ΜΠΟΥΣΜΠΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
3
76.
ΚΟΥΡΤΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΑΕ ΣΕΡΡΕΣ
3
77.
ΣΤΕΒΟΒΙΤΣ ΜΑΤΙΓΙΑ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ
2
78.
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
2
79.
ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
2
80.
ΜΙΚΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ
2
81.
ΣΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
2
82.
ΧΡΗΣΤΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ
2
83.
ΓΚΑΖΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΕ ΣΕΡΡΕΣ
2
84.
ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΔΕΚΑ ΑΣ
1
85.
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
1
86.
ΣΚΛΗΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΤΖΕΙΜΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ
1
87.
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
1
88.
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΕ ΣΕΡΡΕΣ
1
89.
ΣΙΣΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
1
90.
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΕ ΣΕΡΡΕΣ
1
91.
ΛΙΑΠΠΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
1
92.
ΚΕΡΑΜΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΑΕ ΣΕΡΡΕΣ
1
93.
ΤΑΣΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
1
94.
ΚΟΛΟΒΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
1
95.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
1