Register
|
Login
ΑΡΧΙΚΗ
ΨΗΦΙΑΚΟ ΑΡΧΕΙΟ
ΕΥΡΕΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ / ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ
ΡΕΚΟΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
ΕΥΡΕΣΗ ΟΜΑΔΩΝ
ΕΥΡΕΣΗ ΑΓΩΝΩΝ
ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
Friendly matches
2022-2023
2021-2022
30th Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
1st AEGEAN Tournament
TEAMS
STANDINGS
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ
2022-2023
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ U15 BOYS
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ U15 GIRLS
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
29th Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
32th AEGEAN Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
2nd 'Vasso Beskaki' Women International Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
31th AEGEAN Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAMSTATS
1st 'Vasso Beskaki' Women International Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
2023-2024
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ELITE LEAGUE ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
W RISING STARS
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
RISING STARS U18
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΟΠΑΠ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ NATIONAL LEAGUE 1
ΑΓΩΝΕΣ NATIONAL LEAGUE 2
ΑΓΩΝΕΣ 2ης ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ Unicef Trophy
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΠΑΠ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ NATIONAL LEAGUE 1
2022-2023
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ELITE LEAGUE ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / Play Outs
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
RISING STARS U18
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2021-2022
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
RISING STARS U18
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2020-2021
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2019-2020
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2018-2019
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2017-2018
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΟΜΑΔΙΚΑ
X
ΑΡΧΙΚΗ
ΨΗΦΙΑΚΟ ΑΡΧΕΙΟ
ΕΥΡΕΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ / ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ
ΕΥΡΕΣΗ ΟΜΑΔΩΝ
ΕΥΡΕΣΗ ΑΓΩΝΩΝ
ΡΕΚΟΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
Friendly matches
2022-2023
2021-2022
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ
2022-2023
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ U15 BOYS
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ U15 GIRLS
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
32th AEGEAN Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
31th AEGEAN Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAMSTATS
30th Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
29th Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
2nd 'Vasso Beskaki' Women International Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
1st 'Vasso Beskaki' Women International Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
1st AEGEAN Tournament
TEAMS
STANDINGS
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
2023-2024
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ELITE LEAGUE ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
W RISING STARS
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
RISING STARS U18
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΟΠΑΠ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ NATIONAL LEAGUE 1
ΑΓΩΝΕΣ NATIONAL LEAGUE 2
ΑΓΩΝΕΣ 2ης ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ Unicef Trophy
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΠΑΠ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ NATIONAL LEAGUE 1
2022-2023
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ELITE LEAGUE ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / Play Outs
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
RISING STARS U18
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2021-2022
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
RISING STARS U18
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2020-2021
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2019-2020
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2018-2019
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2017-2018
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΑΡΧΙΚΗ
+
ΨΗΦΙΑΚΟ ΑΡΧΕΙΟ
ΕΥΡΕΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ / ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ
ΕΥΡΕΣΗ ΟΜΑΔΩΝ
ΕΥΡΕΣΗ ΑΓΩΝΩΝ
ΡΕΚΟΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
+
ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
+
Friendly matches
2022-2023
2021-2022
+
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ
+
2022-2023
+
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ U15 BOYS
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
+
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ U15 GIRLS
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
+
32th AEGEAN Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
+
31th AEGEAN Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAMSTATS
+
30th Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
+
29th Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
+
2nd 'Vasso Beskaki' Women International Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
+
1st 'Vasso Beskaki' Women International Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
+
1st AEGEAN Tournament
TEAMS
STANDINGS
-
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
+
2023-2024
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ELITE LEAGUE ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
+
W RISING STARS
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
RISING STARS U18
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΟΠΑΠ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ NATIONAL LEAGUE 1
ΑΓΩΝΕΣ NATIONAL LEAGUE 2
ΑΓΩΝΕΣ 2ης ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ Unicef Trophy
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
+
ΟΠΑΠ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ NATIONAL LEAGUE 1
-
2022-2023
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ELITE LEAGUE ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / Play Outs
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
+
RISING STARS U18
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
-
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
2021-2022
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
+
RISING STARS U18
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
2020-2021
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
2019-2020
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
2018-2019
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
2017-2018
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΟΜΑΔΙΚΑ
Σκόρερς: Κύπελλο Ανδρών (2022-2023)
Πόντοι / Συνολικά
Πόντοι / Μεσοι όροι
Δίποντα / Συνολικά
Δίποντα / Ποσοστό
Τρίποντα / Συνολικά
Τρίποντα / Ποσοστό
Βολές / Συνολικά
Βολές / Ποσοστό
Εντός πεδιάς / Συνολικά
Εντός πεδιάς / Ποσοστό
Φάουλ / Συνολικά
Φάουλ / Μέσος Όρος
Φάουλ Υπέρ / Συνολικά
Φάουλ Υπέρ / Μέσος Όρος
Αμυντικά Ριμπάουντς / Συνολικά
Αμυντικά Ριμπάουντς / Μέσος Όρος
Επιθετικά Ριμπάουντς / Συνολικά
Επιθετικά Ριμπάουντς / Μέσος Όρος
Ριμπάουντς / Συνολικά
Ριμπάουντς / Μέσος Όρος
Ασίστ / Συνολικά
Ασίστ / Μέσος Όρος
Κλεψίματα / Συνολικά
Κλεψίματα / Μέσος Όρος
Κοψίματα / Συνολικά
Κοψίματα / Μέσος Όρος
Λάθη / Συνολικά
Λάθη / Μέσος Όρος
Αξιολόγηση / Συνολικά
Αξιολόγηση / Μέσος Όρος
Κλεψιματα συνολικά
1.
ΣΤΕΡΓΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΦΕΑ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - Ν.ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
15
2.
ΝΤΙΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
9
3.
ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
9
4.
ΤΟΠΑΛΙ ΑΝΤΡΙΑΝΟ
ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ
8
5.
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
7
6.
TAYLOR KEVION
ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
6
7.
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΦΕΑ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - Ν.ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
6
8.
ΔΕΙΜΕΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΦΕΑ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - Ν.ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
6
9.
HUMMER IAN-MAC-DONALD
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
6
10.
ΓΕΩΡΓΙΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
5
11.
ΛΙΑΠΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
5
12.
ΚΑΛΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ
5
13.
ΚΑΨΑΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
5
14.
FISHER KALIN LEVON
ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ
5
15.
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΑΙΑΣ ΑΠΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
5
16.
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
5
17.
ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
5
18.
ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΦΕΑ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - Ν.ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
5
19.
DENMON-II MARCUS-EDWARD
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
5
20.
ΣΚΑΝΔΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
5
21.
PETERSON TYLER JAY
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
4
22.
AVELON LUKE JOHN JR.
ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ
4
23.
WALKUP THOMAS-RYAN
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
4
24.
JEFFERSON TYUS
ΑΙΑΣ ΑΠΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
4
25.
FRANCISCO SYLVAIN
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
4
26.
ΞΥΔΑΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
3
27.
ΡΕΚΟΥΝΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
3
28.
ΚΟΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
3
29.
ΣΤΑΥΡΑΚΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
3
30.
ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
3
31.
HAGINS JOSHUA-AKEEM
ΑΣ ΑΡΗΣ
3
32.
CRNIC JOVAN
ΑΟΝΣ Ο ΜΙΛΩΝ
3
33.
COFFEY CHRISTOPHER-ALLEN
ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ)
3
34.
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Α.Ε.Κ.
3
35.
ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
3
36.
ΛΙΤΣΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΦΕΑ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - Ν.ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
3
37.
ΜΠΟΧΩΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
3
38.
ΠΑΠΑΡΕΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
3
39.
ΦΛΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Α.Ε.Κ.
3
40.
ΜΠΕΛΗ ΟΡΕΣΤΗΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
3
41.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Κ.Α.Π. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
3
42.
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ
3
43.
ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
3
44.
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κ.Α.Π. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
3
45.
ΦΙΛΟΞΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
3
46.
STRELNIEKS JANIS
Α.Ε.Κ.
3
47.
WILLIAMS-III KENNETH-FLEMING
Α.Ε.Κ.
3
48.
PONITKA MATUESZ MICHAL
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
3
49.
WEBSTER SIMEUS
ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
3
50.
WHITLEY KAHLON
ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
3
Κλεψιματα συνολικά
51.
ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΣΤΑΥΡΟ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
3
52.
ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
3
53.
ΛΑΡΕΝΤΖΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
3
54.
ΝΑΟΥΜΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΑΙΑΣ ΑΠΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
3
55.
ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
3
56.
ΚΟΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΦΕΑ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - Ν.ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
3
57.
ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
3
58.
ΖΗΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΦΕΑ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - Ν.ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
3
59.
VEZENKOV ALEXANDER
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
3
60.
ΚΑΡΑΛΕΥΘΕΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΦΕΑ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - Ν.ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
3
61.
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
3
62.
ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
3
63.
ΣΓΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΦΕΑ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - Ν.ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
3
64.
FALL MOUSTAPHA-FALOU
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
3
65.
CANAAN ISAIAH-ANDRE
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
3
66.
RADANOV ALEKSA
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3
67.
ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
3
68.
ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
2
69.
ΚΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ
2
70.
ΝΤΑΚΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
2
71.
ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΝ.ΚΑΛ.
2
72.
ΜΕΛΙΣΣΑΡΑΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΟΝΣ Ο ΜΙΛΩΝ
2
73.
ΤΣΕΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
2
74.
ΜΑΛΕΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ
2
75.
ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΟΡΦΕΑΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
2
76.
ΜΠΙΛΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΕΦΡΑΙΜ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
2
77.
ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ
AE ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
2
78.
ΒΑΡΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΝ.ΚΑΛ.
2
79.
ΤΣΑΚΝΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ ΑΕΟ ΒΟΥΛΑΣ
2
80.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
2
81.
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΝ.ΚΑΛ.
2
82.
ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ
2
83.
ΦΙΛΟΞΕΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
2
84.
ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΕΚΑ ΑΣ
2
85.
ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
2
86.
DIXON-JR MICHAEL-ANDRE
ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ)
2
87.
ΧΑΤΖΗΛΕΟΝΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΟΝΣ Ο ΜΙΛΩΝ
2
88.
LONG ELIJAH-ISA
ΑΣ ΑΡΗΣ
2
89.
MITROVIC STEFAN
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
2
90.
ΤΟΥΛΟΥΠΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΔΕΚΑ ΑΣ
2
91.
STARKS TAHJON KOMAR
ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ)
2
92.
NOTAE JA`NAUD NIKEL
ΑΣ ΑΡΗΣ
2
93.
YOUNG JAMES CALVIN
ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ)
2
94.
SEGU RONALDO
ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ
2
95.
ΠΑΠΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
Κ.Α.Π. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
2
96.
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
2
97.
ΤΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
2
98.
ΓΡΙΨΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
2
99.
ΓΚΑΤΖΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
2
100.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
2