Register
|
Login
ΑΡΧΙΚΗ
ΨΗΦΙΑΚΟ ΑΡΧΕΙΟ
ΕΥΡΕΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ / ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ
ΡΕΚΟΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
ΕΥΡΕΣΗ ΟΜΑΔΩΝ
ΕΥΡΕΣΗ ΑΓΩΝΩΝ
ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
Friendly matches
2023-2024
2022-2023
2021-2022
30th Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
1st AEGEAN Tournament
TEAMS
STANDINGS
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ
2022-2023
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ U15 BOYS
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ U15 GIRLS
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
29th Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
32th AEGEAN Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
2nd 'Vasso Beskaki' Women International Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
31th AEGEAN Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAMSTATS
1st 'Vasso Beskaki' Women International Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
2023-2024
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ELITE LEAGUE ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
W RISING STARS
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
RISING STARS U18
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΟΠΑΠ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ NATIONAL LEAGUE 1
ΑΓΩΝΕΣ NATIONAL LEAGUE 2
ΑΓΩΝΕΣ 2ης ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ Unicef Trophy
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΠΑΠ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ NATIONAL LEAGUE 1
ΟΠΑΠ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ U21
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
2022-2023
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ELITE LEAGUE ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / Play Outs
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
RISING STARS U18
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2021-2022
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
RISING STARS U18
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2020-2021
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2019-2020
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2018-2019
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2017-2018
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΟΜΑΔΙΚΑ
X
ΑΡΧΙΚΗ
ΨΗΦΙΑΚΟ ΑΡΧΕΙΟ
ΕΥΡΕΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ / ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ
ΕΥΡΕΣΗ ΟΜΑΔΩΝ
ΕΥΡΕΣΗ ΑΓΩΝΩΝ
ΡΕΚΟΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
Friendly matches
2023-2024
2022-2023
2021-2022
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ
2022-2023
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ U15 BOYS
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ U15 GIRLS
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
32th AEGEAN Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
31th AEGEAN Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAMSTATS
30th Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
29th Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
2nd 'Vasso Beskaki' Women International Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
1st 'Vasso Beskaki' Women International Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
1st AEGEAN Tournament
TEAMS
STANDINGS
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
2023-2024
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ELITE LEAGUE ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
W RISING STARS
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
RISING STARS U18
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΟΠΑΠ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ NATIONAL LEAGUE 1
ΑΓΩΝΕΣ NATIONAL LEAGUE 2
ΑΓΩΝΕΣ 2ης ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ Unicef Trophy
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΠΑΠ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ NATIONAL LEAGUE 1
ΟΠΑΠ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ U21
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
2022-2023
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ELITE LEAGUE ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / Play Outs
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
RISING STARS U18
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2021-2022
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
RISING STARS U18
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2020-2021
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2019-2020
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2018-2019
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
2017-2018
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΑΡΧΙΚΗ
+
ΨΗΦΙΑΚΟ ΑΡΧΕΙΟ
ΕΥΡΕΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ / ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ
ΕΥΡΕΣΗ ΟΜΑΔΩΝ
ΕΥΡΕΣΗ ΑΓΩΝΩΝ
ΡΕΚΟΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
+
ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
+
Friendly matches
2023-2024
2022-2023
2021-2022
+
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ
+
2022-2023
+
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ U15 BOYS
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
+
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΦΙΛΙΑΣ U15 GIRLS
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
+
32th AEGEAN Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
+
31th AEGEAN Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAMSTATS
+
30th Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
+
29th Acropolis Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
+
2nd 'Vasso Beskaki' Women International Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
+
1st 'Vasso Beskaki' Women International Tournament
TEAMS
STANDINGS
SCORERS
TEAM STATS
+
1st AEGEAN Tournament
TEAMS
STANDINGS
-
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
+
2023-2024
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ELITE LEAGUE ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
+
W RISING STARS
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
RISING STARS U18
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΟΠΑΠ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ NATIONAL LEAGUE 1
ΑΓΩΝΕΣ NATIONAL LEAGUE 2
ΑΓΩΝΕΣ 2ης ΦΑΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ Unicef Trophy
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
+
ΟΠΑΠ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ NATIONAL LEAGUE 1
+
ΟΠΑΠ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ U21
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
+
2022-2023
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ELITE LEAGUE ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
FINAL 4
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / PlayOuts
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ PlayOffs / Play Outs
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
+
RISING STARS U18
ΑΓΩΝΕΣ 1ος ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ FINAL 8
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
-
2021-2022
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
-
RISING STARS U18
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΠΑΠ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
2020-2021
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
2019-2020
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
2018-2019
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛ.ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
2017-2018
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΟΜΑΔΙΚΑ
Σκόρερς: Rising Stars (2021-2022)
Πόντοι / Συνολικά
Πόντοι / Μεσοι όροι
Δίποντα / Συνολικά
Δίποντα / Ποσοστό
Τρίποντα / Συνολικά
Τρίποντα / Ποσοστό
Βολές / Συνολικά
Βολές / Ποσοστό
Εντός πεδιάς / Συνολικά
Εντός πεδιάς / Ποσοστό
Φάουλ / Συνολικά
Φάουλ / Μέσος Όρος
Φάουλ Υπέρ / Συνολικά
Φάουλ Υπέρ / Μέσος Όρος
Αμυντικά Ριμπάουντς / Συνολικά
Αμυντικά Ριμπάουντς / Μέσος Όρος
Επιθετικά Ριμπάουντς / Συνολικά
Επιθετικά Ριμπάουντς / Μέσος Όρος
Ριμπάουντς / Συνολικά
Ριμπάουντς / Μέσος Όρος
Ασίστ / Συνολικά
Ασίστ / Μέσος Όρος
Κλεψίματα / Συνολικά
Κλεψίματα / Μέσος Όρος
Κοψίματα / Συνολικά
Κοψίματα / Μέσος Όρος
Λάθη / Συνολικά
Λάθη / Μέσος Όρος
Αξιολόγηση / Συνολικά
Αξιολόγηση / Μέσος Όρος
Ασίστ συνολικά
1.
ΤΣΙΜΕΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΔΕΚΑ ΑΣ
63
2.
ΑΧΤΣΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
ΑΣ ΠΑΟΚ
49
3.
ΠΛΩΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ
48
4.
ΜΠΙΛΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
41
5.
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ΑΣ
38
6.
ΔΕΙΜΕΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
34
7.
ΧΑΒΑΛΕΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ
27
8.
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
26
9.
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΕΚΑ ΑΣ
25
10.
ΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ-ΚΟΣΜΑΣ
ΔΕΚΑ ΑΣ
24
11.
ΔΗΜΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
23
12.
ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
20
13.
ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
20
14.
ΚΟΡΚΟΝΤΖΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ΑΣ
19
15.
ΣΑΜΟΝΤΟΥΡΟΒ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΕΚΑ ΑΣ
19
16.
ΒΑΧΛΜΠΕΡΓΚ-ΦΑΣΑΣΙ ΝΙΛΣ-ΜΑΤΙΝ-ΤΟΥΝΤΕ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ
18
17.
ΠΑΖΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
17
18.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΣ ΠΑΟΚ
16
19.
ΦΥΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
15
20.
ΧΑΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ΑΣ
14
21.
ΤΣΑΧΤΣΙΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ
14
22.
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΣΥΜΕΩΝ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
14
23.
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
13
24.
ΝΤΙΠΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
13
25.
ΞΩΞΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
13
26.
ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
12
27.
ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
12
28.
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ
12
29.
ΑΒΔΑΛΑΣ ΝΕΟΚΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
11
30.
ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ
11
31.
ΑΡΦΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
11
32.
ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ
11
33.
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
11
34.
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ
11
35.
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
10
36.
ΑΜΠΟΣΗ ΒΕΝΙΑΜΙΝ-ΙΚΕΝΓΚΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
10
37.
ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΕΚΑ ΑΣ
10
38.
ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΕΚΑ ΑΣ
9
39.
ΣΟΙΛΕΜΕΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ
9
40.
ΜΑΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ΑΣ
8
41.
ΣΤΑΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
8
42.
ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΑΣ ΠΑΟΚ
8
43.
ΚΟΥΡΕΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΗΛΙΑΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ
8
44.
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ
8
45.
ΤΖΑΜΠΑΖΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΕΚΑ ΑΣ
8
46.
ΜΠΕΜΠΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
8
47.
ΛΑΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ΑΣ
7
48.
ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ
7
49.
ΜΑΥΡΑΝΤΖΩΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
7
Ασίστ συνολικά
50.
ΖΟΥΓΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
7
51.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ
6
52.
ΣΠΡΙΝΤΖΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
6
53.
ΑΒΔΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
6
54.
ΔΟΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ
6
55.
ΖΟΡΜΠΑΣ ΘΩΜΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
6
56.
ΚΟΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ
5
57.
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ΑΣ
5
58.
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ΑΣ
5
59.
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ
5
60.
ΑΛΕΞΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
5
61.
ΚΑΝΑΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ
5
62.
ΤΑΧΥΡΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
ΑΣ ΠΑΟΚ
5
63.
ΓΡΥΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΠΛΑΤΩΝ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ
5
64.
ΝΤΟΛΓΚΑΝ ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
5
65.
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ
5
66.
ΔΗΜΗΤΡΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
4
67.
ΠΙΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ
4
68.
ΓΚΑΤΖΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ ΠΑΟΚ
4
69.
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ΑΣ
4
70.
ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ΑΣ
4
71.
ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ
4
72.
ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΣ ΠΑΟΚ
3
73.
ΤΣΑΜΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ΑΣ
3
74.
ΜΠΑΛΑ-ΚΑΓΙΟΥ ΣΑΝΕΛ-ΜΠΕΝΟΥΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
3
75.
ΠΑΝΤΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ΑΣ
3
76.
ΚΟΡΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ΑΣ
3
77.
ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΕΚΑ ΑΣ
3
78.
ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3
79.
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
3
80.
ΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΕΤΡΟΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ
2
81.
ΚΑΤΣΑΦΟΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
2
82.
ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΑΣ ΠΑΟΚ
2
83.
ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΑΣ ΠΑΟΚ
2
84.
ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ
2
85.
ΚΑΛΛΙΑΚΟΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ
2
86.
ΜΑΝΙΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
2
87.
ΝΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ
2
88.
ΦΕΛΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΣ ΠΑΟΚ
2
89.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΑΣΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
2
90.
ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
2
91.
ΛΟΥΡΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
1
92.
ΛΕΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ
ΑΣ ΠΑΟΚ
1
93.
ΤΣΟΥΜΠΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ΑΣ
1
94.
ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ΑΣ
1
95.
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣ ΠΑΟΚ
1
96.
ΜΟΥΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΠΑΟΚ
1
97.
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ
ΑΣ ΠΑΟΚ
1
98.
ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
1